Az Alpha Bútor Kft. aktuális állásajánlatai:

Bútorbolti értékesítő:

Ha otthonosan érzed magad az értékesítésben vagy szeretnéd kipróbálni képességeidet ezen a területen, akkor jó helyen jársz.
Jelenleg az Alpha Bútor kft. budaörsi és budapesti áruházaiba is keresünk értékesítő kollégákat.

Te vagy a mi emberünk, ha szeretsz másokkal beszélgetni és igaz Rád, hogy szeretnéd a következőket:

- Értékesítői munkakör versenyképes jövedelemmel!

- Kellemes, baráti légkör

- Hosszú távú karrier

- Fejlődési lehetőség

A leendő kolléga feladatai:

- Ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása

- A napi rutin adminisztrációs munkák ellátása

- Hirdetések kezelése

Az elvárásaink:

- Középfokú végzettség

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Releváns szakmai tapasztalat nem feltétel, de előnyt jelent

Bútorüzletek és az elérhetőségeik

Alpha bútor

Róbert K. krt.

1134 Bp., Róbert K. krt. 57.

BútorválasztékElérhetőségek

Alpha bútor

Kecskemét

Kecskemét, Máriahegy 419.

Alpha bútor

XI. Budafoki út

1117 Bp., Budafoki út 183.

Alpha bútor

Üllői út

1185 Bp. Üllői út 829

Alpha Bútor

Központi raktár

1182 Bp. Péterhalmi út 8

Elérhetőségek